Köpekler De Diş Kaşıma Kemiği

Senaaaaaaaa

Suyun Dİşleri kaşınıyor ben de veterinerden Diş kaşıma kemiği aldım ama Hiç koklamadı Bile bayat olabilir mi Ya da evde ben Diş kaşıma kemiği yapabilirmiyim yapanınız var mı Kemiği kaynatıp buzdolabın da soğutup Veririm Önerebileceğiniz Marka var mı

7 CEVAP

Senaaaaaaaa

@Cotontzu_Siri Onlar için daha küçük olabilir
@akitalove Herhalde Bayattı Linklerdekinlere bakabilirim :)
@cute_catTR Biz Veterinerden aldık Herhalde bayat olduğu için koklama dı
Yardımlarınız için Teşekkürler :)

cute_catTR

biz pet shop'tan alıyoruz kemik, köpeğimiz dişleri kaşınmasa bile çiğniyor çünkü hoşuna gidiyor .

akitalove

Aldiginiz bayat olabilir bide burdan alin derim taze ve kokusundan dolayi yiyolar bazen sokak kopeklerime bile veriyorum seviyolar :) benim kopegimde cok seviyo ama merak etmeyin kokusu çok ağir degil

Cotontzu_Siri

Naturalis adramys'den dana nefes borusu vb alabilirsiniz

Melikedem

Ben de petlebi den kasıma kemikleri alıyorum farklı çeşitlerde çubuklar falan da ama hiç yememezlik yapmadı tam tersine hepsine bayıldı. Bayat olma ihtimali yüksek.