5 Aylık Kedim Acı Çeker Gibi Miyavlıyor ?

XxBulut

Arkadaşlar tatile gitmeden önce hiç böyle bir özelliği yoktu.Aldıktan sonra başladı.Hatta verdiğimiz kişiye de sorduk.Onlarda da öyleymiş.İlk başta yalnızken ve karanlıktayken yapıyordu ama sonra banyonun ya da balkon kapısının önünde yapmaya başladı.Merak da ettiğini sanmıyorum birkaç kere girdi.LÜTFEN YARDIM EDİN NEDENİ NE OLABİLİR?

6 CEVAP

sezind

Eğer bir defa girdiyse yine devamını istiyordur. Kediler meraklı ve keşfetmeyi seven hayvanlar. Birkaç defa gördükleri yeri iyice merak ediyorlar. Benim kedim de kapalı yatak odasının önünde miyavlıyor ve kapıları açmayı biliyor :) Benim tavsiyem kedinize, o kapalı yerleri unutturun. Kedilerin unutmaları biraz zor oluyor ama en azından o, kapının önünde miyavlayınca onu görmezlikten gelin.

Cnnglr3

Evin ici sicaksa ondan yapiyor olabilir

Yampirik

benim kedim de kapalı kapılar açılsın diye oda kapısının önünde miyavlıyor ve kapıyı açınca susuyor bence istediğini yapın miyavladığı kapıyı açın bakalım miyavlama devam edecek mi ?

Yampirik

son dediğiniz de mantıklı çünkü kediler ev halkı odada mı diye arıyor bazen. dediğim gibi kapıyı açın bir baksın

sezind

Banyo ya da balkon kapalı mı? Eğer kapalıysa ve oraları bir kez gördüyse yine keşfetmek için miyavlıyor olabilir.

XxBulut

evet kapalı ama her gün bir kere izin veriyorum merak ediyor diye. annem çalışıyor acaba içeride annemin olduğunu sanıyor olabilir mi