Bursa Merkez'de Ücretsiz Kedi Kısırlaştıran Belediye Vs. Bir Yer Var Mı??

panchak

Yaşadığımız sitede kediler çok fazla ve git gide çoğalıyorlar. Yavruları elimizden geldiğince korumaya çalışsak da sitedeki çocuklar onlara işkence ediyor :( en son bi tanesinin elinden aldım yavruyu..en azından dişi kedileri kısırlaştırsak iyi olur diye düşünüyorum. Bursa'da bu işi ücretsiz gelip yapabilecek birileri var mıdır??

6 CEVAP

PetlebiAlisveris

Bursa belediyesini arayıp bilgi alabilirsiniz

tiptirisko

Bursa yildirim veteriner isleri yapiyor 3635500 numarası gelip aliyorlar fakat oradan sizin gidip almaniz gerekli tekrar pisileri

laydaleyen

barınaklardakısırlaştırılıyo

panchak

çok teşekkür ederim yarın numarayı arayacağım

tiptirisko

Rica ederim

EnesOzgunes

Söylediğiniz numarayı ben aradım ama öyle numara yok diyor bildiğiniz başka bir yer varmı @tiptirisko