Yavru Kopek

Gayebyl

Yavru bi kopek buldum apartmanin bahcesine koymak istiyorum.fakat burada birsuru yetiskin kedide var. Acaba bu yavruya bi zarar verirlermi.kopegin disleri yeni cikmis kac aylik bilemiyorum

9 CEVAP

Gayebyl

Tabiki pesini birakmam artik

Sirinkedisever

Bence biraz daha büyüyüp kendini savunana kadar evinizde bakın.

Gayebyl

Evde bakamiyorum arkadasimin kedisi bende galiba barinaga birakicam.cok tesekkurler

Sirinkedisever

Barınak şartları çok kötü ama :(( Sahiplendirme ilanı açsanız eminim bu tatlı şeyi biri ister?

KedimVar

Sakın barınağa bırakmayın! Hayatını mahvedersiniz. Lütfen sahiplendirin.

Sirinkedisever

İsterseniz ben mihavda da açarım :))

Cotontzu_Siri

Sokak barınakta daha iyi :(

Gayebyl

Gebzedeki Barinaga ara sira gidiyorum hayvanlar cok bakimli butun asilari tedavileri yapiliyor.cidden cok guvenilir biyer. Dedigim gibi evde bakamiyorum bugun mutlaka biyer bulmaliyim

Cotontzu_Siri

O zaman sık sık görmeye gidin