Kedime, Ömrü Boyunca Gönül Rahatlığıyla Yedirebilecegim Mama??

sentinus

1 yaşında kedim var ben hala kullandığım mamadan(proplan)da, başka hangi mamayi kullanabilecegimden de emin değilim. Veterinerlerin önerdikleri markaların aksine int ortamında tavsiye edilen markalar ciddi anlamda bende kafa karışıklığına yol açtı . Hangisine güvenecegimi bilemiyorum. Bana bu konu hakkında güvenip ikna olacağım bir markayı nedeniyle birlikte söyleyebilir misiniz ?

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Proplan'ı tek cümleyle açıklamak gerekse "Yaşasın (!), hayvanlara işkence :/" derdim. Orijen, acana, instinct, applaws, go! ve now fresh favorilerim.

Sirinkedisever

Lutfen proplan kullanmayın!!! Verilecek mama önerileri normalde kedilere göre oluyor yani kedinizin kesin seveceği ******* söyleyemeyiz. İsterseniz tavsiye edilen mamaların bedava testerlarından alıp kediniz hangisini severse ona devam edebilirsiniz :))

sentinus

Teşekkürler. Önerdiğiniz mamalardan birine kesin geçiş yapacağım.