Kedim 3.5 Aylık Süt Ve Mama Dan Başka Ne Verebilirim ?

Mia_Damla

Kediler ne yer?

20 CEVAP

Yampirik

yaş mama verebilirsiniz afiyetle yer pişmiş tavuk verebilirsiniz

Mia_Damla

Teşekkür ederim :(

Yampirik

Kedim 2 aylıkken tavuk suyu veriyordum çok seviyordu aklınızda bulunsun çok faydalı , veteriner de söylemişti

cute_catTR

kedinize kuru mama verebilirsiniz ve süt vermeyin süt yerine su koyun

Mia_Damla

Sütü suyla karıştırıyorum bir sey olur mu?

Mia_Damla

Teşekkür ederim :)

Senaaaaaaaa

Yoğurt verebilirsiniz Tuzsuz haftada 1 olmak üzere :)

Mia_Damla

Yoğurt pek tercihi olmuyor nedense :/ Yinede teşekkür ederim :)

Cotontzu_Siri

Bir orijen mamanın içeriğine göz atın, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Senaaaaaaaa

Haberiniz olsun tavuk tüy dökümü yapar dikkat etmenizi öneririm

Yampirik

şimdi aklıma geldi ve ton balığı da verebilirsiniz

Mia_Damla

Tüyleri zaten dökülüyor kışa kadar dökülürmus sanırım aşırı değil zaten az :)

Benim1kedimvar

Tavuğa alerjisi varsa dökülür tüyü .

sebii

Yumurta sarısı da yiyorlar onu da verebilirsiniz.

Cotontzu_Siri

O kadar çok şey var ki...