Kedim 4. Kattan Düştü

Myers2002

Nasıl düştüğünü anlayamadık ama bulduğumuzda poposunda kan felan vardı yürüyemiyordu arka patileri kötüydü götürdük acile gereken şeyler yapıldı bir süre orda kaldı sabah onu aldık kendi veterinerimize götürdük röngten çektiler ve kırık olduğu farkedildi bu kırık kedim her hareket ettiğinde organlarına zarar verebiliyordu. O yüzdem çok hareket etmemeliydi. Kaç yer gezdik hatırlamıyorum. Ameliyat gerektireceğini söylediler ve bu konuda uzman olan kişilerin olması gerektiğini söylediler nereye götürürsek götürelim 2000 diyip durdular. Ailem de o kadar vermek istemiyor ameliyarı yaptırmıyorlar buna sinir oluyorum. 1000 ve 1500 tl arası operasyom yapan bir veteriner klinik bilen varsa söyleyebilir mi?

6 CEVAP

zehraaozlu

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Sorduğunuz soruyla ilgili değil ama, yüksekten düşüp bacağı kırılan kedi ve köpeklerde düzenli yoğurt yemenin ve vitamin desteğinin çok faydalı olduğunu defalarca okudum. Bir daha yürüyemez denilen köpeklerde 1-2 aylık düzenli yoğurt tüketimiyle ayağa kalkma sonuçları olmuş. Kedinize ameliyat olduktan sonra bu tür destekleri imhal etmeyin, iyileşme süreci hızlanır diye düşünüyorum.

nyancat

Büyükşehir belediyesinin hayvan hastanelerine götürebilirsiniz ben hiç götürmedim ama memnun olanlar var

Myers2002

Yarın babam avcılarda üniversite hastanesine götürecek oradaki sıra da yoğun diyorlar. O da olmazsa kağıthanedeki vet klinik olacak

Minnak53

Kağıthanedeki hangi vet. Avrupa mı ? Ömer çiçek

Fistikbonibon

Kedinizin son durumu nedir bilgilendirirseniz, sevinirim:)))

miasugok

Son durumu yazın lütfen ben de merak edeceğim:( çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşir gerçekten çok üzüldüm.