Kafam Çok Karışık Bi Yandan Da Bi Hayli Üzgünüm ?

Miril

Her şey öyle bir anda karıştı ki neyi nasıl yapıcagimi kestiremiyorum hata yapmak kimseye zarar olmasın istiyorum şimdi öyle bir yerde başladım ki anlamadiniz tabi şöyle anlatayım bizim 2 kedi 4 yavru daha 20 günlük kedilerimiz var ve tasinacagiz şuanki yerden 8 saat uzaklıkta bir yere şimdiki evimiz büyük dükkan üstü büyük bir balkonumuz var orda kedilerim rahatça koşup oynayabiliyordu ama şimdi gideceğimiz yer çok küçük kapalı balkonu var oda küçük ve şuanki 1. Kat ordaki evimiz 3. Kat hiçbirini bırakmak istemiyorum o ayrı tabi bunun düşüncesi bile beni mahvetmeye yetiyor ama ya orada mutlu olamazlarsa diye çok korkuyorum tabi ev küçük olduğundan birde aile faktoriyeli var onlara ayıracak bir oda bile yok her şey bir anda gelişti hiç böyle olabileceğini dusunmemistim kafam çok karışık ve cok üzülüyorum :(

2 CEVAP

Benim1kedimvar

Benzer şeyi bende yaşıyorum iki yere taşınma ihtimalimiz var ikisi de merkeze uzak acil bir şey olduğunda nasıl götüreceğimi düşünüyorum. Ayrıca bahçemizdeki kedileri nasıl bırakıp gideceğimi ..

Miril

İnanın o kadar zorki hem yaşadığım yerden ilk defa ayrılıcam bi taraftan bunun zorluğu içindeyim hemde kedilerim var nasıl goturücegim daha yavrular var bi taraftan da bunun üzüntüsü sahiplendirirsem bunun üzüntüsünü nasıl tasiayacagim bilmiyorum bunları yazarken bile gözüm doluyor çok zor durumdayim