20 Günlük Kediler ??

Miril

8 saatlik yolculuğa dayanabilirler mi ? Bu arada 4 tane ler?

3 CEVAP

KedimVar

Yolculuk boyunca anneyi emmemeliler. Yoksa kusabilirler. 8 saat çok uzun bir zaman anneden ayrı kalmak için.

Miril

Peki şöyle 3 saat sonra bir mola vereceğiz 1 gecenin ardından tekrar sabah yola çıkacağız ve ardından bir 3 saat daha emmeseler sonra bir yerde daha mola versek ardından 2 saat kalıyor bu şekilde mumkun mu ?

Ela04

Evet 8 saat olmaz ama en son dediğiniz şekilde olur. O zamana kadar biraz daha büyümüş olurlar hem.