Yavru Kedi Ne Kadar Mama Yer

slang

ben yavru kedi alacağım, kum mama vs. şeyleri de şimdiden alayım sonradan sorun çıkmasın dedim, yavru bir kedi ayda kaç kilo mama yer? bu arada ben royal canin almayı düşünüyorum önerileriniz varsa söyleyin lütfen

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

  1. Hayvan deneyi

  2. Yüksek tahıl

  3. Düşük et

  4. Mars firmasının

  5. 1.5 - 2 yıldızlı mama

  6. Gereğinden fazla pahalı

  7. By-products
    Yeterli mi?

Cotontzu_Siri

Royal canin almayın! Instinct, orijen, go, acana, applaws alın. Daha ucuza ise nd düşük tahıllı veya now fresh. Kilosuna göre günlük yemesi gereken miktar mama pakedinin arkasında yazar.

Zeynooo

Ben yavru kedime royal canın almistim bayıla bayıla yiyordu . Sonradan araştırdım çok iyi degilmis içerik olarak . Acana öneriyorum ben . Durumunuz varsa nd çok iyi diye duydum.umarim yardımcı olmuşumdur

slang

@Cotontzu_Siri neden royal canin almayayım, hiç tecrübem yok cidden hiçbir şey bilmiyorum:(

Zeytinlicorek

4 aylık kedim 2 kg mamayı yaklaşık 1 ayda bitiriyor.

Yampirik

2 yaşındaki kedim 3 kilo mamayı 2 ayda bitiriyor :D kediye göre değişir yani ve mamaya göre.