Köpeğim Çok Havlıyor :(

Ela04

Golden cinsi köpeğim camdan gördüğü her şeye havlıyor gelen geçen kişiler kuşlar kediler. Eskiden böyle değildi son 2 aydır böyle. Sebebi nedir sizce? Nasıl engellerim?

5 CEVAP

Fistikbonibon

Acaba çevrenize yeni birimi taşındı belki ona bir tepki gösteriyordur

Fistikbonibon

Aslında kolay kolay engelleyemezsiniz ama azaltabilirsiniz perdeleri fazla açmayın yeter

Ela04

Perdeleri kapatmak mı? Açar bir şekilde. Başka önerisi olan?

Melikedem

Valla benim kızım da havlıyor perde kapalı olduğu halde. Hele başka köpeğin kokusunu aldıysa. Bir önlemı olmadığını düşünüyorum fakat varsa bender bölmek isterim..

Duman219

Köpek düdükleri çıktı onlardan tavsiye ederim işe yarıyorlar