İki Mama Karıştırmak

efruzg

2kg felicia aldım diğerinden de 1kg kadar var karıştırarak versem birşey olur mu? Diğer markayı daha cok severek yiyor.. (bonacibo)

11 CEVAP

zehraaozlu

7 ay bonacibo kullandım, çok pişman oldum. İlk başlarda iyi geldiğini düşündüm ve iyi bir mamaya geçecek bütçem imkansız olduğu için kullanmak zorunda kaldım ama kedimin dışkı kokusu, tüyleri, ağız kokusu rezil duruma gelmişti. Bir şekilde ayarlayıp brit care mamaya geçtim, arkadaşlarım da acana hediye aldılar. Şu an ikisini karıştırarak veriyorum ve tüy dökümü yüzde elli oranında azaldı, ağız kokusu yok gibi bir şey, çişi kakası ekstrem derecede kokmuyor, sürekli hapşırması kesildi, bağışıklığının güçlendiğini ciddi derecede fark ediyorum. Bonacibo mamayı az daha kullansaydık uzun vadeli zararları başlayacaktı. Bence daha güzel mamalara geçme şansınız varsa bu mamayı terk edin :)

SelinTuksal

Bence de bütçeniz bunların biraz daha iyisine yetiyorsa bonaciboyu hiç önermem

Ela04

Zaten yavaş yavaş geçiş yapmanız lazım yani karıştırarak vermelisiniz zaten ilk. Sonra mamanın içindeki bonacibo oranını git gide azaltmalısınız. Zaten o zamana kadar da bonacibo biter.

efruzg

Felicia kullanıyorum zaten sürekli olarak

efruzg

Bütçeme göre araştırdım çok kötü yorumlarda görmedim açıkcası .. o civarlarda başka mama varmı önereceğiniz bir bakayım.

Yampirik

bonaciboyu niye bu kadar yeriyorsunuz? Bence gayet iyi bir mama. Çok uzun zamandır kullanıyorum bu saydığınız sorunların hiçbiri yok kediden kediye değişiyor olabilir veya başka dış etkenlerde olabilr.

Cotontzu_Siri

Evet. Fiyat ve isim haricinde hiçbir farkları yok. Karıştırmanıza da gerek yok yani.

SelinTuksal

Tamam o da kaliteli sayılmaz.

Ela04

Golosi uygun mu?

Cotontzu_Siri

İkisi tamamen aynı mamalar. :D

efruzg

Sadece fiyat farkı var ozaman ? :)