Siz Hangi Kedi Mamasini Kullanıyorsunuz?

Mia_Damla

Hangi Mama yi çok seviyor ?

23 CEVAP

miasugok

Ama pirinç lapasını asla yemiyor :( nasıl yedirebilirim bir fikriniz var mı vallahi çok korkuyorum bir şey olacak diye @Sirinkedisever veteriner ayran gibi yap enjektörle ver yemezse demişti şimdi eczaneye gideceğim bakalım

Cotontzu_Siri

Felicia = bonacibo (boşuna fazladan para vermeyin)
Mamayı lezzetine değil kalitesine göre seçmelisiniz...

Sirinkedisever

Proplan'dan iyi ki vazgeçmişsiniz :)) Nd orijen acana çok tavsiye ediliyor. Evet animonda da iyi bir marka kullanabilirsiniz :))

yasement

Biraz haslanmis tavukla karistirabilirsiniz yagsiz kismindan. gogus olabilir

Minnak53

Haşlanmış tavuk yerse ondan yedir.. geçmiş olsun :((

efruzg

Felicia kitten mamasını kullanıyorum . (Tavuk ve hamsili)

Alfam

N&D balık ve portakallı düşük tahıllısı mamayı kullanıyorum çok memnunum

Mia_Damla

Bende deneyeceğim :)

miasugok

Arkadaşlar ben yavru kedim için proplan kullanıyordum. Az önce veterinerden geliyorum artık o kadar fazla ishal oldu ki kedicik de ben de kum kabının etrafında yaşamaya başladık. Veteriner pirinç lapası ce yoğurdu karıştır bir kaç gün dedi. Sonra da @kedimvar ın tavsiyesiyle animonda kitten a ve schesir e başlayacağım. Amacım karalamak değil asla ama olan da bu yani. Bence yavru kediciklerinize yedirmeyin ki junior yiyordu :(

Sirinkedisever

Ve schesir de iyi tabiki.

Mia_Damla

Geçmiş olsun :)

maya19972017

ben doldurma paket alıyorum kedim bayıla bayıla yiyor

maya19972017

hatta makarnayı tavuksuyuyla pişirirsen bile yer

ceren_6

Şey whiskas ve reflex mamayı parkta baktığım kediler sorunsuz yediği için önerdim ama kimse tavsiye etmiyormuş üzgünüm cahilliğime bırakın kullanmayın

miasugok

Lapayı tavuk suyuna haşladım ve tavuk doğradım içine yedi çok şükür çok iştahla olmasada çok teşekkürler önerileriniz için:) konuyu çok dağıtmış gibi oldum ama demek istediğim proplan yaş mamalara dikkat edin.