Kedimin Tirnaklari

Bunyamin_03

Kedimin tirnaklarini normal bir tirnak makasiyla kesebilirmiyim ?

11 CEVAP

efruzg

ben normal tırnak makası aldım onunla kesebiliyorum

Zeytinlicorek

Ben normal tırnak makasıyla kestiğimde biraz kırılmıştı tırnağı, kedi tırnak makası daha rahat oluyor.

sezind

Ben kesmiştim herhangi bir sorun olmadı ancak çok dikkatli olmalısınız. Fazladan kesmemeniz gerekiyor.

KedimVar

Normal tırnak makasıyla kesebilirsiniz fakat pet tırnak makasıyla çok rahat oluyor.

Yampirik

kesilir ama dikatli olun Allah korusun dipten kesilmesin

miasugok

Benim götürdüğüm veteriner bebek tırnak makasıyla kesiyordu çok garip gelmişti vardır bir bildiği dedim :)

Ela04

Kedi tırnak makası daha iyi ama normal tırnak makası da olur.

Deniz_11

Ben kedi tirnak makası kullanıyorum ama siz bilirsiniz ama dikkatli olun

SelinTuksal

ben sadece keskinliği gidecek kadar diplere inmeden kesiyorum. rahat durmuyorlar ama biri tutuyor ben kesiyorm. ama bi arkadaşım uyurken kesiyormuş kedisinin tırnaklarını, daha rahat olduğunu söylüyor.

Benim1kedimvar

Ben uyurken kesiyorum .Normal tırnak makasıyla . Kırılma falan olmadı . Hatta belki tırtıklık kalır diye düşünerek törpü de almıştım ama bir şey olmadı .

Alfam

Ben evde kesemiyorum çok bağırıyor korktuğu için kıyamıyorum dipten kesmemeye dikkat ettiğiniz sürece bi sıkıntı yok