Kedinin Yatağındaki Ufak Yumurtalar

Bayanminnak

Bugün yatağını silkeleyecekken gördüm. Aklıma direk pire mi diye geldi. Ki kediyi her gün tarar , tuylerini kontrol ederim ve haftada bir kerede sık olan bit taraklarıyla tararım. Ilacli olmasına rağmen hep üstüne titredim. Ama bugün yumurtaları görünce şok oldum. Gene aradim taradım ettim hiçbir şey çıkmadı. Ama kedim iç paraziti yeni olduğu için bu aralar kurt döküyordu. Sonradan o aklıma geldi. Onun yumurtaları olabilir mi ? Ve eğer oysa , insana gebebilir mi ?

3 CEVAP

KedimVar

Onun yumurtaları değil. Emin misiniz yumurta olduğuna gördüğünüz şeyin?

Bayanminnak

Evet eminim.

eliflal

Ben kedilerin üstündeki şeylerin insana bulaşmıyacağını biliyorum ama siz yine de veterinere götürün