Kedi Tuvaleti Hakkında

Sapphire06

Resim açıklamasını girin

Merhabalar, bu tarz bir tuvalet yapacağım yeni sahipleneceğim kedim için fakat öğrenmek istediğim konular var.

Kedilerin tuvaleti kokar mı? Bu yapacağım tuvaletliği Antre'de mi yoksa tuvalette mi tutmalıyım?

10 CEVAP

sezind

Kedilerin tuvaleti kokar mı derken tabii ki her canlıda olduğu gibi dışkı yaptığı zaman bazen kokabilir ancak tuvaletin temizliğine dikkat ederseniz (kaliteli kum alma, kumu temiz tutma, koku giderici sprey alma) bir şey olmaz. Bir de kaliteli mamayla beslemek lazım ki dışkısında anormal bir koku olmasın.

dollfacepersian

Ben böyle bir alan yapmanın nedenini anlayamadım.Benim kedimin tuvaleti kapalı ve banyoda duruyor,hiç sorun yaşamıyorum.Kum olarak ever clean pahalı gelirse sanicat ve pisipisi önerebilirim

Cotontzu_Siri

Ben de anlayamadım. Kedinin hareket alanını kısıtlamaktan başka bir işe yaramaz bu. Delikli olduğundan tozumaya da engel olmaz :/

dollfacepersian

CotontzuSİri
Size katılıyorum,gereksiz bence,tozutma iyi kaliteli bir kumda hiç olmuyor.Ursa için açık kum kabı kullanıyorum,tek sıkıntı yavru olduğu için kum kabını tuvalet ihtiyacı haricinde oyun ihtiyacı için de kullanıp her tarafı kum yapıyor

Cotontzu_Siri

Foto ekrana sığmıyo

Sapphire06

Önerebileceğiniz kum markası var mı? Böyle 15 kg alayım dursun.

Cotontzu_Siri

Ever clean. Kokusuz isterseniz less trail, kokulu isterseniz multiple cat.

KedimVar

Eğer daha uygun isterseniz Sanicat Marsilya sabunlu. Gerçekten çok hoş bu tuvalet. Ama antrede tutmayın tuvalette dursun. 2. küçük az kullanılan bir tuvaletiniz varsa öyle yapabilirsiniz. Sezind nin de dediği gibi mutlaka koku olur ama kaliteli bir kum ve düzenli temizlikle minimuma indirebilirsiniz.

dollfacepersian

CotontzuSİri
Size katılıyorum,gereksiz bence,tozutma iyi kaliteli bir kumda hiç olmuyor.Ursa için açık kum kabı kullanıyorum,tek sıkıntı yavru olduğu için kum kabını tuvalet ihtiyacı haricinde oyun ihtiyacı için de kullanıp her tarafı kum yapıyor

Cnnglr3

Bizimkinde cisini yaptigi an kokuyor hemen temizliyorum ,tuhaftir diskisi kokmuyor ama