Yıkadıktan Sonra Mı Önce Mi Pire Damlası Kullanmalıyım?

nifito

Kedim Bir haftadır sokaktaydı bahçede bakıyorduk. Şimdi eve gelmek istiyor. Pire şampuanı ile yıkadıktan sonra mı pire damlasını uygulamamız gerekiyor. Yoksa pire damlasını uyguladıktan sonra mı pire şampuanı ile yıkamalıyız?

6 CEVAP

Yampirik

ilk önce yıkanmalı sonra damla damlatılmalı çünkü damlatıldıktan sonra bir müddet su teması olmamalı dokunulmamalı oraya

Ela04

İlk önce yıkayın sonra uygulayın

Cotontzu_Siri

Sonra

Melikedem

Önce yıkayın damlayı sonra uygulayın. Yıkandığı zaman damla etkisini yitiriyor

araphasan

önce yıkayın sonra damla. 1 hafta -10 gün yıkamamak gerekiyor damladan sonra. 1 gün damlatılan yeri hiç ellemeyin

nifito

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Damlayı uygulamasından 2-3 gün önce ve sonra yıkanmaması gerekiyormuş.