Acil Bakın Lütfen

bolt

Arkadaşlar balıklarının suyunu değiştirdikten sonra yerlerine koymak için geri götürüyordum elimden kayıp yere düştü içindeki herşey etrafa saçıldı Hacivat ve karagöz de dahil (balıkların)hiç bir şey yapamadım tabii sese annemle babam geldi yedek bir danışınız vardı ona koyduk içinde zaten şu vardı neyse ben asıl meseleye geliyim boyum uzun baya bir yüksekten düştüler Allah'a şükür şuana yaşıyorlar ama iç organları zarar görmüş müdür oakadar yüksekten düştükleri için?

2 CEVAP

KedimVar

Bir şey olmaz herhalde. Öğrenirsin 1-2 gün içinde :/ yapabilecek bir şey yok.

Fistikbonibon

Bende eski baliktarimi çok düşürdüm ama benimkilere bir şey olmadı ama tabii bu sizinkiler e bir şey olmicayagi anlamına gelmez :)ama siz yinede sürekli kontrol edin