Kısık Gözlü Kedi

Benim1kedimvar

Bu gün acil şekilde aşağıya inip hemen geri çıktığım için fotoğrafını çekemedim .
Bahçemizde ki ailemize yeni bir çift kardeş kedi katıldı
İlk geldiklerinde gözlerinde sorun yoktu .
Sonradan bir tanesinin burnu soldu ve sağ gözü şimdi kısıktı (neredeyse kapanacaktı)
Eczanelerde satılan göz merhemlerinden alip sürsem faydası olur mu

10 CEVAP

KedimVar

Gentagut damlatsanız çok faydalı oluyor. Ama göz merhemleri de faydalı olur.

KedimVar

Satılır. Biz eczaneden almıştık ama bizimkinin gözü kapanmıştı iltihaplıydı.

KedimVar

Biz sabah 2 damla akşam 2 damla damlatıyorduk. Siz yine de sorun vet e ya da biliyorsa eczacıya.

Benim1kedimvar

Gentagut eczanelerde satılıyor mu ?

SelinTuksal

veterinerinizi arayın. ondan bilgi isteyin ve gerekirse götürün. gözü iltihaplanmış olabilir. eğer iltihapsa ne yapabileceğinizi biliyorum ama ne olduğundan bir emin olun

Benim1kedimvar

Gözü iltihaplı gibi görünmüyor tertemiz

Benim1kedimvar

Veterineri ancak yarın arayabilirim

SelinTuksal

yanınızda telefon yokmu. açmasa da şansınızı deneyin

Benim1kedimvar

O zaman hemen iltihaplanmadan yapmaya başlıyım

Benim1kedimvar

Tamam yarın açık eczane bulur muyum bilmiyorum ama bulursam alıyım . İlginiz için teşekkürler