Bahçedeki Kedilerimizi Nasıl Doyururum ?

Benim1kedimvar

Önceden kedime verdiğim mamadan veriyordum ama çok az kaldı kargomuz da gecikti hala yeni mama gelmedi . Geçici olarak karınlarını nasıl doyururum ?

NOT ; 'Zaten sokak kedisi ne versen yer ' kedisi değiller . Tıpkı benim kedim gibi çok seçiciler

13 CEVAP

SelinTuksal

yumurta veya patates haşlayıp verin. ayrıca bu sitedeki kimse sokak kedisi herşeyi yer kafasında değil bence

sezind

Tavuk haşlayabilirsiniz. Her kedi yemez ama yemek suyuna doğranmış ekmek olabilir. Ciğer olur.

KedimVar

Tavuğu haşlayıp verebilirsiniz. Ciğer, pişmiş kıyma, yumurta, tuzsuz peynir, laktozsuz suyla karıştırılmış süt olabilir. Kemik suyu olabilir.

Benim1kedimvar

Patates ve tavuk suyuna ekmeği denedim çorba gibi yaptım sadece suyunu içtiler

SelinTuksal

haklısınız. bu arada peynir de verebilirsiniz

Alfam

Kemik suyu haşlayıp içine ekmek doğrayabilirsiniz haşlanmış yumurta olabilir;)

KedimVar

Suda bekletin ilk önce.

Benim1kedimvar

SelinTuksal
Ben insanların kişiliklerini incelemiyorum . Kimden ne çıkar belli olmaz

Benim1kedimvar

Teşekürler peyniri deneyeyim

SelinTuksal

benim kedilerim yoğurda değil de peynire resmen saldırıyorlar. bu arada peyniriniz lor, tulum gibi çok tuzlu peynirlerden olmasın.

ceren_6

Katı peynirin üstüne azıcık ılık su dökün ekmek içi ile karıştırın verin yada markette reflex yaş mama var ondan alın verin en fazla 5 tl

yasement

Seçici kediler ciğer veya ton balığına pek hayır diyemiyorlar light yazan konserveler daha iyi olur ya da iyice yıkamak lazım yağı azalsın diye

Cotontzu_Siri

Patates püresi yapıp içine yoğurt ve kıyma karıştırın