Kedim Bana Kızgın

minnakkediler

Arkadaşlar kedimin tırnaklarını keserken biraz canını sıkmış olabilirim bir de tararken de ağladı hep elimi falan çizdi öptüm taradıktan sonra ama benden uzaklaşıyor kuytu köşelerde şu an nasıl barışabiliriz? :(

4 CEVAP

Zeytinlicorek

Muhtemelen korkmuştur, küstüğünü sanmıyorum. Biraz zaman geçince eski haline döner.

sezind

Ödül maması veya yaş mama gibi sevebileceği bir şeyle gönlünü almaya çalışın.

KedimVar

Korktuğu içindir hoşlanmamıştır. Az sonra yine gelir yanına.

nyancat

Ona biraz vakit tanıyın kedimle aram bozulduğunda gönlünü o an almaya çalışırsam daha kötüye gidiyor biraz kendi haline bırakınca kendi gelip sevdiriyor