Kedi Me El Yapımı Nasıl Bir Oyun Yeri Yapabilirim ?

Mia_Damla

Tirmanma tahtası felan var ama ilgisini pek cekmiyor arada bazen ben oynatirsam Nasıl bir oyuncak yapabilirim ona ?

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Aynı boyda kolileri bir duvarın kenarına raf gibi dizip bantlayın (kare şeklinde bir alan oluşturun) ve aralarına rastgele geçebileceği delikler açın

nyancat

Ben evdeki peluş anahtarlıkları iple bağladım bazen sopayada bağlıyorum çok güzel oynuyor sizde oturduğunuz yerden oynatabilirsiniz ve kedim özellikle fındıkla oynamayı çok seviyor ordan oraya koşturuyor enerjisini en çok fındıkla atıyor deneyebilirsiniz çok uğraşmanıza gerek kalmadan kediler çok başit şeylerle oynayabiliyorlar

yasement

Pintereste baktiniz mi cok guzel seyler oluyor diy cat toys diye aratiyorum ben

KedimVar

Evet, pinterest te çok güzel fikirler var. :))