Kedim Zeytin Yiyor

deleted_12985

Benim kedim zeytin yemeyi çok seviyor, sağlığını etkiler mi acaba?

20 CEVAP

HAHA tekiz sanmistim :) Benim mikropta yer.. bende severim... benimle birlikte bircok sebzeyi meyveyide yer... lahana sarmasi yedigini gördüm bi kere.. oysa ev yemegi verme aliskanligimiz yok... sadece ben yemek yerken rahat biraksin diye koklattiriyorum... ama illa ucundan birazda olsa tadiyor :P

Lulu

Benim köpeğimde çok seviyor :) veterineri bir sorun olmayacağını söyledi ama kediler hakkında bir bilgim yok

PetlebiAlisveris

Sağlığını iyi yönde etkiler :)

deleted_12985

Sahibine çekmiş bende severim zeytini:))

zilli7707

benim küçük kızım zilli de siyah zeytini yiyor uzun zamandır. bi sorun çıkmadı şimdiye kadar.

sinan34

Benim kedim de yavruyken yemişti. Artık çok seçiciyiz biz :) Barbunya yiyoruz.

gunceyasar

benimki de limon yiyordu bebekken ama geçti artık ;)

PinarS

Benimki de zeytini çok sever. Yemek masasına dokunmaz ama masada zeytin varsa işler değişiyor. Yalnız çekirdeğine dikkat edin bağırsaklarına zarar verebilir.

Zeke

Aynen kediler zeytine deliriyor. Bir zararı yok korkmayın.
Ben de bunu öğrenince mutlu olsunlar diye verdim hiçbiri yüzüne bakmamıştı:)

ecekaragozzz

Ödül maması niyetine bile kullanabilirsiniz. Kediler zeytin için delirir :)

NSukun

Benimki de zeytin cekirdegini alıp ağzında evirip çevirip geri çıkarıyor zeytin yağına bayılıyor zararlı degilmis

Shaco

zararlı değil aksine faydalı zeytin yağı boşaltım yollarına faydalı

BalliBadem

2014?

LadyAndCat

BalliBadem :D
Hahaha ben de şimdi gördüm 2014 ne yaaa:)) yazık kaç sene olmuş yeni cevap geliyor o arkadaşa tabii o kadar senedir buralardaysa :))

Kediler bizim yediğimiz yemekleri merak ederler.koklarlar ve hoşlarına gider Bence sağlıkla ilgili bir sıkıntısı olmaz