Kedim Kusuyor

Viomann

Kedim bir kac gunde bir kusmaya basladi rutin olarak devam ediyor sanki 2 gun kusmuyor 1 gun kusuyor napalim sorarsaniz detayli bilgi veririm.

43 CEVAP

SelinTuksal

Cnnglr
bu insanlar hayvana en kötü ne olabilir deneyleri yapıyor. akıl almaz eziyetlere mahkum bırakılıyor aç susuz bırakılıyor. o kadarına bizim de aklımız eriyor ve canilik le gerçek deneyi ayırt edebiliyorum çok şükür. açın internetten bakın hayvan deneyşlerinin iç yüzüne

betulaltundal

Hayvan deneyleri nasıl yapılıyor gidin araştırın. O hayvanların haline bakın lanet olsun sizin ilerlemenize de bilgisizliğinize de. Aynı deneyler hayvan dokusuyla bire bir uyumlu yeni üretilmiş dokularla da test edilebiliyor ancak insanlık ona vereceği paraya başka şeyler yapmayı seçtiği için ağzı dili olmayan hayvanlara işkence ediliyor. Başka bir seçenek var ama o canların hayatından daha değerli görüldüğü için bu rezalet var. Gidin araştırın saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın deneysiz nasıl ilerlenecekmişmiş. Evinizdeki canı verin bakalım deneye o zaman sizinki canlı da o hayvanlar değil mi?!

sedoli

Merhaba. Kedim tüm gün boyunca kusunca acilen vet e götürmüştük, Ultrasonda bağırsağının, yuttuğu tüylerden dolayı tıkandığı görüldü. Kusma devam ederse mutlaka vet e götürün. Sevgiler

SelinTuksal

mamasını mı kusuyor? yoksa sıvı, beyaz renkli gibi bişey mi kusuyor? ve hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Viomann

Mamasini kusuyor boyle ogutulmemis sanki hic isirilmamis gibi sanirim hizli yediginden royal canin kullaniyoruz.

SelinTuksal

mama markanızı acilen değiştirin. hem içeriğği, hem de firmasının yaptıkları çoooooooooooooook berbat bir mama

KedimVar

Tavuk alerjisi olabilir. Tüy çıkarmaya çalışıyor olabilir. Malt macun kullanıyor musunuz? Midesi hassas olabilir. Mamanızı zaten degistirin. Hiç iyi degil. Benim kedim de böyle kusuyordu malt verince durdu kusmasi. Ama siz yine de vet e kontrole goturun.

SelinTuksal

aldığı paranın tek kuruşunu haketmiyor. o mamanın 2 kilosuna 100 lira vermek yerine kaliteli bir mamanın (orijen veya acana) 2 kilosuna 82 lira civarı birşey vermiş oluyorsunuz hesaplamıştım

Viomann

Malt veriyoruz,royal canin neden iyi degil?

SelinTuksal

mama markasını değiştirin, eğer kusmaya devam ederse veterinere götürün

Viomann

Proplan iyimi?

KedimVar

Nd, royal canın 'le aynı fiyatta hatta daha ucuz ve çok daha kaliteli. Acana ve orijen daha iyi Nd 'den. Hangisinin fiyati uyarsa size artık.

Viomann

Proplan iyimi royal canin neden iyi degil?

KedimVar

Hayır proplan da cok kötü

Viomann

royal canin cok iyi diye soyluyordu herkez?