Kedimin Tırnağı

maya19972017

arkadaşlar ben kedi tırnak makası ile kedimin tırnağını kestim ama sanırım bir tırnağını biraz fazla dipten kestim ve kanadı ama çok az kanadı ne yapmam gerekiyor

5 CEVAP

KedimVar

Mikrop kapabilir betadin sürün

SelinTuksal

sadece uçlarından keskinliği gidecek kadar almanız yeterliydi!

maya19972017

yanlışlıkla 1 tırnağını fazla kestim ne yapmam gerekiyor

Yampirik

kanama devam ederse veterinere gidin. tendirtiyot, teramisin sürün mikrop kapmasın ama bana sorarsanız veterinere gidin çünkü orada kan damarları var

maya19972017

kanamaya devem etmior durdu şuanda acıda çekmior miavlamıorda sanırım canı yanmıor die düşünorum