Mama Konusu

Ealbs

Arkadaşlar hardalın bıyıkları kırılıyordu doktor royal mamaya geç dedi düzeldi ve severek yiyor kusma gibi şeyler de yok ama burda herkes royal mamayı kötülüyor ben memnunum ama neden kötülendiğini anlamadım bunu bilen biri açıklayabilir mi lütfen diğer bi sorum da royal canin fiyatında başka mama markası hangileri var

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Firması hayvan deneyi yapıyor
By-products içeriyor
Az et içeriyor
Fazla tahıl içeriyor

Fiyatına nd düşük tahıllı alabilirsiniz.

Bonacibonun içeriği royal caninden daha iyi.

Acana alırsanız süre bakımından daha ucuza gelir.

Cotontzu_Siri

Sorun deneyde. Köpeğimi aç bırakırım, yine onlara tek kuruş yedirmem.

Sirinkedisever

Orijen

KedimVar

Nd düşük tahilli portakallı balikli

yasement

Kedinize iyi geliyorsa ona devam edin bence. Her kedi farkli birbirinden, ben memnun oldugum mamayi daha ust kalite bi mama ile degistirdim ve kedime iyi gelmedi mesela. Eskiye donduk simdi.

Zeynooo

Bende eskiden royal canın kullanıyordum memnundum . Ama artık içeriği daha güzel daha kaliteli olan acana kullanıyorum .kuzu etli ördekli olani

nyancat

Advance kullanmayın bizimde veterinerimiz önermişti ama satmak için öneriyorlar tüy dökümünü arttırmıştı

mustafaparlak

N&D olabilir. Veterinerimiz Advance öneriyor ama ben tahıl içerdiği için almadım. İsterseniz ona da bir bakın. Royal Canin içerik olarak da çok kötü bir mama. Daha pahalı olması çok sorun olmazsa Orijen iyidir.