Muhabbet Kuşu Üretimi

Aiden

ÜRETİMİNİ YAPSAMMI AÇIKÇASI TELAŞLANIYORUM NEDENSE DURDUK YERE 7 AYLIK OĞLUMA BİR DİŞİ ALSAM YA EŞ TUTMAZSA HADİ DİYELİM EŞ TUTMADI DEĞİŞTİRDİM KUŞU O DA TUTMADI EŞ OĞLUMUMU DEĞİŞTİRİCEM ŞİMDİ BEN
ONU BIRAKAMAM BEN :( KENDİSİNİE BİR DİŞİ ALMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK KIZIŞTI YERİNDE DURMUYOR

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Soruyu anlamadım

Aiden

AÇIKÇASI BİR SÜRÜ SORDUM SORDUM PARAGRAFTA TEK TEK YAZICAM ŞİMDİ
1)Muhabbet kuşu üretimi yapayımmı ?
2)Erkek kuşuma dişi alıp üretim yapmak istiyorum,ancak eş olmazlarsa ne yapıcam ?

Cotontzu_Siri

Dişi alın. Çiftleşirlerse üretin, çiftleşmezlerse üretmeyin.

Aiden

Çiftleşmezlerse dişiyi napıcam ?

Cotontzu_Siri

Arkadaş olurlar

KedimVar

Çiftleşmeleri gerekmez arkadaş olurlar sürekli disi degistirmek erkeğe zararlı

Aiden

Arkadaş olurlar dimi kesin bişeymi ?

Cotontzu_Siri

Benimkiler direkt arkadaş oldu

Aiden

peki benim kafesim biraz küçük bir sıkıntı olurmu ?

KedimVar

Olabilir. benim muhabet kuşumun kafesi papağan kafesi yani baya geniş. Bence daha genişini al rahat olmaz yoksa. Arkadaş olabilirler ama benimkilerde erkek çok çiftleşmek istiyordu ama disi çok kötüydü hep dövüyordu oğlumu arkadasimsiydilar.