Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Goksu95

Merhaba , benim 3 kedim var fakat hepsi farklı yaşlarda ve biri kısır. Hepsine gerektiği gibi farklı mama alıyorum. Fakar kısır kedim erkek ve kaliteli mama kullanılmaz ise problemlere yok açabiliyormuş. Şuan kullandığım mama ise Felicia markası ama önermeyende var bu yüzden fikir almak istedim. Diger mamalarda biraz yüksek bende öğrenciyim çalışmıyorum. Sizler hangi kısırlaştırılmış kedi mamasını hem fiyat hemde genel anlamda biraz daha iyi buluyorsunuz ?

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Felicia=bonacibo
Profine deneyebilirsiniz

kedilikizzz

Brit Care kısır kedi mamasını öneririm hem içerik hem fiyat olarak tam kararında.

sedoli

Felicia ile kendim 1 hafta ishal oldu. Mamayı degiatirinci düzeldi. ( bana kalsa daha kısa sürerdi ama vet mamadan değildir ben de onu satıyorum demişti!) Purina One tavsiye edebilirim, arada kullandığım oluyor. Herhangi bir problem yaşamadım. Somomlusunu da çok seviyorlar. Sevgiler :)

Goksu95

Hepinize çok teşekkür ederim önerileriniz için hemen bakacağım sevgiler.

Ozzge

Matisse somonlu kısır kedi maması