Aile İkinci Kediye Nasil İkna Edilir?Acil

Viomann

Acil olarak ikinci kediye nasil ikna edebiliriz,ikamet ettigim yerde ucretsiz iran erkek buldum blue smoke fakat ailem istemiyor birinciyi zor ikna etmistik ne yapabiliriz?

6 CEVAP

sedoli

Çok hasta bir süre bakmam lazım deyip evde kaldığı süre içinde şirinliklerine sahit olurlarsa ayrılmak istemeyebilirler.. Ancak kediler birbirlerine çok zor alışıyorlar, şu an evinizde beslediğiniz kediniz evi/bölgeyi sahiplendi pek tabii sizi de.. Ben 7 aydır hala sonradan sokaktan sahiplendiğim kedim ole evdeki kedimi birbirlerine alıştırmaya çalışıyorum :/

dollfacepersian

Sedoli 'ye katılıyorum. İki kediye birbirine alıştırmak gerçekten çok zor oluyor. İki kedide sizinle iken uysal ve uyumlu olsa bile birbirine karşı tam tersi şekilde davranabilirler. Benim kızım insanlarla iken hatta veteriner kliniğinde iken bile inanılmaz uyumlu bir kedi iken oğlumu görünce resmen canavar kesiliyor mesela.
Bunları düşünmeden ikinci kediyi sahiplenmeyin lütfen

Cotontzu_Siri

Arkadaş olurlar, meşgul eder şimdiki kedinizi. Yaramazlıklarını azaltır.

Viomann

Daha fazla lazim bir de onunlami ugrasacagim gidin basimizdan diyorlar bize.

Viomann

Birde adam onca kisiden bizi secti.

sedoli

Kucaklarına minnacık yavruyu koyunca memnuniyetle kabul ediyorlar