Kızım Kısırlaştırma Ameliyatı Geçirdi.

Berfin

Kızım boncuk dün kısırlaştırma ameliyatı oldu. Doğal olarak biraz huzursuz. Onu rahatlatmak için ne yapabilirim yardımcı olur musunuz??

11 CEVAP

PetlebiAlisveris

Kedi için biz kendi haline bırakıp sadece sevdiği mamadan vermiştik zaten normalde ilgiyi sevmeyen bir kedi. Köpeğiniz için de sevdiği mamayı vermenizi tavsiye ederim bir de uyuyup dinlenebilmesine olanak sağlayabilirsiniz mesela hava sıcaksa odayı biraz serinletmek gibi şeyler güzel olabilir sanırım.

CanerOduncu

Kendi haline birakın bir kac gun icinde yavas yavas duzelecektir. Arkadaşın soyledigi gibi sevdigi mamadan verin istahi yoktur cunki. Cok bunaltmayin kendi istediği zaman size kendini sevdirsin cocuklarla cok muhattap etmeyin sakin bir ortamda istirahat ettirin

panchak

Sadece su içiyorsa hapını toz haline getirip suyuna koyabilirsiniz. İnşallah işe yarar..

panchak

Geçmiş olsun bu arada, inşallah kısa sürede iyileşir..

Berfin

Teşekkür ederim hepinize. Umarım işe yarar...

Berfin

Ameliyattan sonra alması gereken haplar var ama hiç bir şekilde ağzını açımıyor. Sadece su içiyor. Gözlerinin rengi yerine geldi. Hapları nasıl verebiliriz. Sevdiği peynirin içine koyduk, etin içine koyduk ama yemedi

onu sevin ona en sevdiği yiyeceği verin en sevdiği oyuncağını verin

Badems

Haplarını kırarak mamasına da katabilirsiniz. Normalden 2 kat ilgi gösterin, yarına toparlamış olur zaten. Çoğunlukla uyuyor olması lazım onun şu an aslında. Çok geçmiş olsun :)

Serem

Kedinizin ağzını zorla açın hapı bölüp ağzına koyun azıcıkta hapı bastırıp yuturmaya çalışın arkasından da su verin ben kedimin kıl hapında öyle yapıyorum. Yada hapı toz halinde yapıp ağzına zorla açıp aynı şekilde o tozları ağzına koyup arkasından yine su verin

aslisrkyy

Bizimki de açmıyordu ağzını hapı toz haline getirip sulandırıp şırıngayla vermek zorunda kaldım şuan çok sağlıklı :)

patkam

gecmis olsun :)