Kediler İçin Ev Yapımı Oyuncaklar

Sirinkedisever

Annem "İstersen parka gidebiliriz, kedinle de oynarsın." diyince geri çeviremedim :D Ama yanıma gelince neyle oynayayım bilemedim, ve aklıma oyuncak yapmak geldi. Peçete ve ip ile sarkıtmalı olanlardan yapıcaktım ama ip yoktu. Sizin fikriniz var mı?

9 CEVAP

KedimVar

Kediler çok değişik canlılar gerçekten. Az önce ödül mamaları geldi. Paketi açmak için tepesini kestim. Bir baktım kedim pakedin parçasıyla oyanamaya başladı. Benim kedimin bir sürü oyuncağı var ama hiçbirine o parçaya gösterdiği ilgiyi göstermiyor. :D yarım saattir onunla oynuyor ve nereye giderse ağzında taşıyor, asla bırakmıyor. Oynuyor, atıyor, yakalıyor. Bir de çok başarılıymış gibi yakaladığı parçayla bütün evi gezip herkese gösterdi. Bakalım ne zaman sıkılacak ondan. :D yani demek istiyorum ki herhangi bir şeyle oynayabilir. Özel bir şeye gerek yok. Taş, kozalak vs.

Cotontzu_Siri

yerdeki kuru otları ip olarak kullanabilirsin

zzzehra

Benim kedimin en sevdiği oyuncağını kendim dikmiştim.Bir çoraptan uzun kulaklı bir tavşan yapmıştım onunla uyurdu onunla oynardı

Sirinkedisever

Bikaç gün önce de ekmek ile oynuyodu :D
Yemiyo oynuyo :D

Sirinkedisever

Fikri olan yok mu?? :(

Sirinkedisever

Denedim ama bağlayamadım :(
Başka fikri olan var mı??

zzzehra

Benim kedimin en sevdiği oyuncağını kendim dikmiştim.Bir çoraptan uzun kulaklı bir tavşan yapmıştım onunla uyurdu onunla oynardı

zzzehra

Benim kedimin en sevdiği oyuncağını kendim dikmiştim.Bir çoraptan uzun kulaklı bir tavşan yapmıştım onunla uyurdu onunla oynardı

Sirinkedisever

:)) Evet, zaten yoldaki ucunda püskül olan otlardan kopardım onla oynadı :)) Hepinize teşekkürler :))