Seçici Kedi

Yampirik

Kedim çok seçici. Kuru mamadan başka hiçbişey yemez. Yaş mama bile yemiyor. Tavuk et balık yemiyor. Acaba ödül maması alsam yer mi?

11 CEVAP

KedimVar

Evet! Orijen in ödül mamaları mükemmel %100 et ve insanlar yiyebilir :))
Onun dışında profine %100 et olanlar da çok güzel.
Onun dışında Gimcat in Elmalı ve sığır etli olanı da güzel.

KedimVar

Ödül maması yer evet, ama ödül mamasını mama olarak mı kullanmayı düşünüyorsunuz?

KedimVar

Ben de onu ve profine %100 et olanını aldım. :))

KedimVar

Bir de ek gıda olarak demişsiniz. Beaphar bira mayası tabletleri çok güzel. 5 kg a günde bir tablet veriliyor ve benim kedim bayılarak yiyordu. Tüy kalitesi açısından da mükemmel bir bakın isterseniz.

SelinTuksal

denemeden bilemezsiniz :)

Yampirik

Hayır ek gıda niyetine arada bir vermek amaçlı düşündüm. Peki önereceğiniz ödül maması var mı

Yampirik

gimcat sığır&elmalı olanı alıyorum o zaman bakalım umarım beğenir :) cevap veren herkese teşekkür ederim

Yampirik

gerçekten çok teşekkür ederim ilk elmalı sığır ödül mamasını deneyeceğim sonra beaphar bira mayası tabletini deneyeceğim sağolun :))

Minnak53

Benim kedim de kuru maması ve suyundan başka birşey yemez içmez;(
Gimcatın çubuklarını tavsiye ederim balıklı tavuklu kuzulu yutuyor benim oğlan...

Yampirik

gimcat tavuk kuzu tamamdır bu da listede çok teşekkür ederim :)

zehraaozlu

KedimVar iyi ki cevabını görmüşüm soru soracaktım ben de bu tabletle ilgili, tüy dökülmesine iyi geliyor mu?