Kedimi Hangi Belediyede Kisirlastirabilirim?

Merhaba kedimi kisrlastirmak istiyorum fakat ogrenci oldugum icin ozel veteribere goturecek param yok kedisini fatih belediyesi veterinerliginde kisirlatiran var mi? Varsa memnun oldunuz mu? Fiyati nedir ? Ve telefon numarasini verebilir misiniz?

9 CEVAP

apovlitos

ayrıca fatih hayvan hastanesi de çok iyi ilgileniyor tabii ki ama dediğim yere kıyasla daha pahalı bilginiz olsun. isterseniz fiyat listesini de özelden atabilirim.

apovlitos

çapayı biliyor musunuz? oraya gitmeden biraz geride kalıyor. fatih veteriner yazıyor tabelasında da. maalesef bende sadece fatih hayvan hastanesinin fiyat listesi var, oranın yok fakat iç/dış parazit fiyatlarını biliyorum eğer öğrenmek isterseniz.

sezind

Fatih Belediyesi hakkında bir bilgim yok fakat hem telefon numaralarına hem de yapılan yorumlara burdan bakabilirsiniz.

Minnak53

Fatih belediyesine hiç gitmedim ama orası için iyi yorumlar duydum..

apovlitos

pazartekkedeki yaşam vet. gayet güzel, temiz ve iyi ilgileniyorlar. ayrıca diğer tüm vetlere göre daha uyguna yapıyor ve diğer aşılarda dahi normal fiyatın üstüne çok çıkmıyor. erkek kedimi orada 145'e kısırlaştırmıştım. sokak kedilerine ücretsiz operasyon yapılıyor tabii ki. kedinizin hem sağlığını hem de fiyat açısından uygunluğu düşünüyorsanız orayı önerebilirim. kedinizi hiç endişe duymadan orada bırakabilirsiniz.

Pazartekke dediginiz yer tam olarak neresi ve fiyat listesini atabilir misiniz?

Tbusratoptas

Ben ıspartada oturuyorum bu yuzden burdur veterıner kliniğine gıtmıstım 50 t almıslardı unilerin hastanelelerine gidersenlz gayet uygun fiata yaparlar :)

Kediseviyorum

Bana kalırsa kedininzi belediyeye değil de bir veteriner aracılığıyla kısırlaştırın çünkü belediyeler bu konuda dikkatsiz olabiliyor. Ve yaptıracağınız bu ameliyat çok ciddi. Ben de kedimi kısırlaştırdım ve gerçekten iyi bir veteriner bulmanız gerek fikrimce.