Ateşi Var Mı, Anlayamıyorum

pigileto

Kedim dün akşam birkaç kez hapşırdı, gözleri yaşardı. Ben de daha önce veterinerin verdiği bitkisel bir bağışıklık hapından verdim, uyuduk. Şu an çok hareketli, oyunlar oynuyor, mamasını yiyor ama kulaklarına dokununca sanki ateşi varmış gibi hissettim. Ama daha önceden tecrübeliyim; ateşi olduğunda yerinden kalkmıyordu. Şu an belki başlangıçtır. Ateşin artmasını nasıl engellerim? Eğer evde halledemezsem o zaman veterinere götüreceğim çünkü kedim veterinere girdiği an titremeye başlayıp eve gelince günlerce depresyondan çıkmıyor.

4 CEVAP

zehraaozlu

Patilerini soğuk bezle sil serinlesin, geçmezse ıslak/nemli havluyu üzerine ört bunlar sonuç verir

zehraaozlu

Ama özellikle patilerini soğutmaya çalış

pigileto

Uyguladım hepsini, düştü ateşi. :) teşekkürler.

zehraaozlu

Geçmiş olsun :)