Karınca Bakımı Acil

Arkadaşlar daha önce karınca beslemiş veya bunu bilen birisi yardimci olabilirmiş 1-rastgele doğadan toplasan olurmu koloni olmalimidir 2-ne yerler ne içerler 3- kraliçe nasıl bulurum

12 CEVAP

akitalove

Neden karınca :)

KedimVar

Kraliçeyi bulman biraz zor olabilir. Ama sakın rastgele karınca toplama. Bir de bu iş zor. Ona teraryumda hazırlaman gereken ortam, ortamın sıcaklığı, beslenme... Ha deyince olmuyor. Kolay gib, gözükebilir ama ilk önce karınca bakımı ile ilgili bilgi sahibi kişilerin yazdıklarını oku, Nasıl bir ortam yapacağını araştır. Buraya bakarak pek bilgi elde edemezsin.

KedimVar

Karınca yiyen mi? Kraliçe karınca demek istedin sanırım. Ben de öyle biliyorum kraliçe karınca kendi kolonisini oluşturuyor. Kraliçe karıncayı bulmanız zor satın alabilirsin.

Viomann

Kralice bulsan yeterli yemek olarak ufak bocek un kurdu vesaire sik beslemene gerek yok,karinca ciftligim kanalini izle detayli ogrenirsin kralice sokakta ara bulursun

Viomann

Sadece kralice bulacaksin

Tmm teşekkür ederim karınca çiftliği izleyip formicarium yapdim karıncayiyen tek koyucam o yumurtluycakmi oylemi

5 odalı bı gazbetondan yer yapdim odaları azmı

Nerelerden satın alabilirim ben petshopda hiç görmedim

Çeviri çevirmiş kraliçe yazcaktim

KedimVar

Bilemiyorum. İnternetten araştırın isterseniz. Satılık kraliçe karınca diye.

Teşekkür ederim