Tekrar Depoya Dönsün İstemiyorum

Ece5

Arkadaşlar cok özür dileyerek yazıyorum amacından farklı kullanıyorum burayı soru sormak için değilde yardım istemek için yazıyorum bir kedi bulmuştuk cok hasta ve bitkindi hemen alıp tedaviye başladık şimdi cok saglıklı bir oğlan iyileştirip aldgımz yere geri bırakıcaktık ama şimdi onu orda bırakmak hiç istemiyrm sokakta büyümüş ama sanki yıllardır ev kedisi bütün gece benimle uyudu benimde 2 yetşkin kedim var ve 6 aydır 3 tane cok ufak ölmek üzere olan kediler bulduk ve cok şükür büyüttük ve yuvalandırdım şimdi bunu bırakıcak olmak beni cok Üzüyo lütfen yardım edin etrafınıza haber salın güzel bir yuvası olsun daha önce kedi bakmış evlad gibi bakıp büyütücek güzel bir yuva arıyorum istabbul pendik tuzla gebze darıca yakın yerlere sahiplendirebiliriz ece 0554 751 59 15
Soru bölümünü Amacına uygun olmadan kullandığım için cok özür dilerim ama beni anlayın nolur geceleri rahat yatabilmem için bunu yapmam gerekiyo şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

ceren_6

Ayy çok tatlı ya yerim

betulaltundal

İlan oluşturduysanız link atın paylaşalım. İnstagram ve facebookta ilan paylaşan profillere de gönderebilirsiniz fotoğraflarını. Bir de mümkünse yuva aradığı il, kaç aylık, dişi mi bunları da yazarsanız belki şansı artar. Yaptığınız çok güzel bir şey umarım bir yuvası olur :)

Ece5

Hepsini yaptım heryana haber saldım ili de yazdım 4 aylık nir oğlan kendisi