Kedi Kızgınlık Dönemi ?

Miril

Kedimi kısırlaştırana kadar yani yaklaşık ocak ayına kadar hap kullansak bir zararı olur mu daha sonrasında kısırlaştırmayı düşünüyorum hapın gerçekten bir etkisi oluyor mu ?

4 CEVAP

KedimVar

Ben bir kere kullanmıştım. Zararını görmedim ama sürekli olarak değil yani sadece kızgınlığı geçene kadar 2-3 gün kullanmıştım.

Miril

Veteriner haftada 1 diye söyledi bize ?

sezind

Onlar hormon hapı olarak geçiyorlar ve ben kullanmanızı tavsiye etmem. Adı üstünde hayvanın hormonlarıyla oynanıyor. Hormonlu şeylerin zararları hakkında az çok fikriniz vardır. Ve ocak ayına kadar o hapı kullanmak demek kedinizin ömründen ömür çalmak demek. Çoğu veteriner çok çok zor durumda kalınmadıkça asla tavsiye etmez bu hormon ilacını, kiminin işi sadece ticaret olduğu için kullanabileceğini söyler.

Miril

Bende zaten çok zor durumdayım suan