Pati Sigortası

esracngz

Merhaba,

Az önce bir kullanıcının yorumları arasında okudum. Pati sigorta nedir kullanan var mı :) tabiki nette acıklamıs akbank ama işlevsel midir :) kullanan arkadaslardan yorum rica ediyorum

4 CEVAP

batuhantopcu

Aslında mantıklı gibi gözüküyor. Gerçekten işlevselse denenebilir. Kullanan arkadaş varsa bilgilendirsin lütfen :)

gozdecoskn

ben kızıma içinde kullanmaya başlamayı düşünüyorum. 6 aylık oldugumuzda. ama sigortayı karsılayan hastaneleri dogru bilmek gerekiyor. iyi mi / kötü mü. Oğlumda var. su konuda faydası var diyebilirim. Normalde zaten petlerimize mikroçip taktırmamız gerekiyor. sigorta ile birlikte bu çip size ücretsiz geliyor. anlaşmalı veterinerlerden birinde taktırıyorsunuz. adres bilgileri vb ona işleniyor. kaybolupta bi veterinere gitmesi durumunda götürülen yer anında size ait oldugunu görüyor. bana verilirken çalınması durumunda falanda karsı veteriner görecektir dedinmişti ama tasma gprs daha iyi sanırım :) bir de tırnak kesimi,kulak göz temizliği vb seyleri ücretsiz yapıyorsunuz. (malesef yılda sadece bir kez) ama diğeri hep acil durum. yabancı cisim yutma kullanılabilir bide sıcak carpması. onun dısında bence tek faydası petinizde çip olması.

gozdecoskn

aaa bide başka pet saldırabiliyor özellikle erkekse onun içinde teminat saglıyor :)

Melikedem

İlginç ama güzel birseymis