15 Aylık Rottweiler Im Var Boğazında Yumruk Kadar Şişlik Var Neden Olabilir Birde En Uygun Mama Ne

Rottpasa

    • Liste maddesini girin

2 CEVAP

bolt

O sisligin üzerinde siyah renkler var mı eğer varsa ve et parçası gibi buyumusse köpeğinizi veterinere götürmenin lazım çünkü çok ciddi bir şey olabilir mesela tümör olabilir

mustafaparlak

Yumru konusunda ciddi bir durum olabilir veterinere götürmenizi tavsiye ederim ve mama olarak da fiyat olarak pahalı olsa da Acana diyebilirim.