Kedimin Dişi

DidemCan

Şila 5 buçuk aylık oldu. Ve az önce elimi ısırırken çıt diye bir ses geldi sonra dilini dışarı çıkararak ağzındaki şeyi dışarı çıkarmaya çalıştı gibi bir şeyler yaptı. Sonra ağzına baktığımda sağ üst dişi yamulmuştu sonra daha bakamadan kaçıp gitti. Şimdi baktım orası kanamış mı kızarmış mı anlamadım ama dişi yok. Normal mi? Neden böyle bir şey oldu???

8 CEVAP

zehraaozlu

Kediniz diş döküyor ve korkulacak bi durum yok çok kısa bi süre içinde hemen yenisi çıkıyor

DidemCan

Peki başka döker mi?

zehraaozlu

Evet döker 8-9 aylık olana kadar

KedimVar

Benimki de döküyor. Ama merak edinecek bir şey yok. :))

betulaltundal

Ben hiç böyle bir şey yaşamadım peki bu normal mi :|

zehraaozlu

Belki de siz farketmemişsinizdir çünkü bazı kediler dökülen dişleri yutuyor ve yeni diş çıkması en fazla birkaç gün sürüyor

KedimVar

Ben de Peri de yaşamadım ama muhtemelen ben görmemişimdir. :)

pinarcaya

Ben de yavruyken kedimin disini bulmuştum. Dişleri değişiyordur büyük ihtimal.