Kedim Parmağımı Isırdı?

Mia_Damla

Kedim parmağımı ısırdı ufak minik gene tomurcuk bişi çıktı bişi olur mu?

4 CEVAP

sebii

Sinire denk gelmiş olabilir. Kediler oyun amaçlı ısırıyorlar ara sıra. Eğer olağandışı bir şey olursa doktora görünürsünüz.

Mia_Damla

Teşekkürler

mustafaparlak

Aşıları varsa bir şey olacağını zannetmiyorum. Özellikle yavrular oyun amaçlı çok tırmalar ve ısırır ama bir şeye de kızmış olabilir.

Aysenurbsgn

Olmaz, beni bir sürü kez hem sokak kedileri hem de kendi kedilerimiz tırmaladı. O kadar küçük bir şeyden zarar geleceğini sanmıyorum