Köpeğimin Havlamaması İçin Ne Yapmalıyım?

melisazerey

pomeranian cinsi köpeğim çok fazla havlıyor havlamaması için ne yapmalıyım kapı çalsa sokakta yabancı görse havlıyor

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Görünüşüne bakarak köpek aldınız ve onu çok şımarttınız. Şimdi de sonuçlarına katlanmanız gerekiyor. Onun lideri olmalısınız.

araphasan

pomeranian hem bekçi hem de biraz agrasif bir köpek. çok normal havlaması.

ewa2014

alırkan ırkı okumadınız mı?

melisazerey

Biz boboyu 1 yaşından sonra sahiplendik eğitimini ben vermedim 1 yaşına kadar tuvalet eğitimi bile yoktu çok yaramazdı şimdi huylarıyla ilgili bir problem yok herşeyini öğrettim tek sıkıntısı çok fazla havlaması şımartma gibi durum yok ortalıkta yani

gozdecoskn

pomeranian için havlamamasını sağlamanız çok zor. belki bir eğitmene danışabilirsiniz.

Cotontzu_Siri

Eğitime verin bence de

Melikedem

Valla bu konuda yapılacak birşey olduğunu sanmıyorumm. Aynı sorun benimkinde de var maalesef ve geceleri daha da çok duyarlı oluyor