Komşum Balkonda Rott Besliyor.

araphasan

Tabi havladıgı için biz uyuyamıyoruz. Şikayet etmek istiyorum ama köpek bu havlar. Polis falan cagırsam hayvanı alırlar ya da uyutulur diye tedirgin oldum. Ne önerirsiniz

6 CEVAP

miasugok

Ben anlamıyorum ya evde bile beslenemeyecek cinste bir köpeği bir de alıp bakona mı koyuyorlar? Tabi ki havlar. Bu hayvan severlik falan değil bu tamamen bencillik ya. Ayrıca dışarı çıkarıldığında daha da saldırganlaşmaz mı? Keşke köğeği olanakları daha müsait birine sahiplendirseler tabi bunu söylerseniz nasıl bir tepki alırsınız bilmem

araphasan

Valla kafeste gibi yaşıyor. ama bizde uyuyamıyoruz. gerginlik yaratıyor

Sirinkedisever

Bizim mahallede de damda besliyorlar markete giderken duyuyoruz hep, kim bilir hem komşulara hem köpeğe nasıl eziyet oluyordur :(

Sirinkedisever

Aynen ha, bide yanına arkadaş olarak aslan alsınlar süper olur :D

ewa2014

biz evde cocker beslemeye cekiniyoruz millet balkonda ayı besleyecek yakında

ewa2014

yuh artık yuh..