Kedimin Ayağına Telefon Düştü Ayağı Şişti Ne Yapmalıyım

seymavc

Kedimin ayağına telefon düştü sessiz bir şekilde yatıyor sadece ayağına dokunduğumda bağırıyor ne yapmalıyım ayağı şuan şiş ve yürürken kendine çekip yürüyor

8 CEVAP

159deniz123

veterinere götürün melhem falan yazar

seymavc

teşekkür ederim

Bende kedimi elimden dülürmüştüm ayağına basamıyordu veteriner iğne yaptı Herhalde size de öyle yapar götürmenizi tavsiy ederim

zehraaozlu

Böyle ufak şeyler için veterinere gidip kediyi strese sokmaya gerek yok diye düşünüyorum zaten 1-2 gün içinde kendi kendilerini toparlıyorlar ama siz bilirsiniz tabii ki.

Aysenurbsgn

Annem bizimkinin patisini demir kapıya sıkıştırmıştı, şişti ama 2 gün kadar sonra kendiliğinden indi. Acısının hemen geçmesini istiyorsanız veterinerin söylediği bir krem kullanabilirsiniz.

mustafaparlak

Veterinere götürün.

hacisal

merhem sürebilirsiniz agrı kesicisi var mı? ya da veterineri arayıp bir sorun öneride bulunurlar

Duman219

Biraz zor olabilir ama buz tutmayı deneyin şişikliği iner