Kablo Takıntısı

Melikedem

6 aylık köpeğim evdeki şarj aletlerini kemiriyor. 5 tane kablo değiştirdim. Sürekli dış kasıma kemikleri vs alıyorum oyuncakları da var onları da kullanıyor ama kablolara takmış durumda. Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

busomovic

Hiç iyi bir şey değil, elektrik kablolarını da kemirebilir Allah korusun.
Şarjı kemirdiği zaman dikkatini başka yöne çekin, başka oyuncaklarla ilgilenmesini sağlayın, bu şekilde zamanla unutacaktır umarım..

Yampirik

kedilerde yapıyor nedense. en iyisi kabloların dışını kaplayın

Tbusratoptas

Benim kedimde yapıyor en son care ona aıt bır kaplo bırakmak oldu kaleferın ustunden asaya sallaık onu ısıırıyor sürekli yapacak bısy yok omun dısında hepsınde var nerdeyse merak etmeyın

SelinTuksal

busmovic, köpekleri bilmiyorum ama kedilere hayatta unutturamazsınız kabloları :)