Acana Heritage Puppy Large Breed Köpek Maması

Köpeğim acana kullanıyor Sizce yeterlimidir yani proteini falan. Köpeğim 1,5 aylık Golden Retriever gelişimi için İyi mama mı

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Yine de arada yavru köpek süt tozu ve yaş mama verin ki yetersiz anne sütünden dolayı sağlıksız olmasın.

Cotontzu_Siri

1.5 aylık köpeği 2 aylık olana kadar yaş mama ve yavru köpk süt tozuyka besleyin.

Öyle yapıcam Yorumunuz için Teşekürler :)

Yanlış anlamayın pek anlamam Mamadan veterinerimin önerdiklerini Kullanıyorum

Evet ama ishal oldu Veterinerim su ilave ediyorum yumalsyınca verebileceğimi söyledi

Yavru sut tozu ve yas mama aynen

GoldenOdin

Süt tozu kullanın sadece onu kullansanız bile yeter