Kaybolan Bir Kedi...

Ezgikya

Kaybolan bir kedi yolları bilmese de bulur mu yine evini ?

6 CEVAP

Mavis276

Kedinizin bir fotoğrafı varmı

Mavis276

Yani bulamaz diye düşünüyorum

Ezgikya

Gecenlerde de kaybolmustu aksam gelmisti oyle umuyorum ama bu sefer pekte gelecegini zannetmiyorum insallah gelir. Kedilerin bulma yetisinin iyi oldugunu biliyorum ama insan yinede suphe ediyor... :(

Tbusratoptas

Komsumuz evde bakıyor. Salıyor kedisini bazen onları kızdımı 10 gun eve gelmedıgı olurdu sız yıne sokakta arayın ama cıdden hıc bir yerde gozukmeden saklanıyorlarda

miasugok

Geldi mi acaba kediniz?

Aysenurbsgn

Eğer başına bir şey gelmezse geri döner. Çok fazla uzaklaşacağını sanmıyorum.