Sürekli Yeri Eşeliyo

Zlatan

Bir kedi aldık ayın 15ine kadar bakmaya hayvancık ha bire tuvaletten sonra yaptıkları gibi parkeyi eşeliyo özellikle mama kabının kenarını eşeliyo.

2 CEVAP

miasugok

İşaretliyor olabilir burda yemek var burda tuvalet var vs diye :) ilk geldiğinde benimki de yapıyordu artık bıraktı öğrendi galiba

Aysenurbsgn

Onu bizim kedimiz de çok yapıyor, neden yaptığını biz de anlayamadık. Sizin dediğiniz gibi mama kabının yanına gidiyor, önce kokluyor sonra tuvaletinin üstünü kapatır gibi mamaya doğru parkeyi eşeliyor. Mamanın kabının yerini değiştirdikten sonra öyle yapmaya başladı bizde.