Tüy Sorunu İçin Supravit Bebek Şurup Kullanan Varmı (Multivitamin) ?

cansu

tüy dökülmesine karşı bu şurubun kullanıldığını duydum fakat kullanmadım kullanan arkadaşlar varmı ?

7 CEVAP

patipati

Ben bazen sanasol çocuk vitamini veriyorum. Günde 1 cc ve 1 hafta kadar.

cansu

faydasını görüyormusunuz peki?

gulinsahim

Gimpet'in multi-vitaminini kullanabilirsiniz. Oldukça lezzetli olduğundan kediler kolayca yiyorlar. Her gün fındık büyüklüğünde verebilirsiniz.

vrlfth

Gabiotan diye biyotin maddesini içeren bi ilac var onu tafsıye ederim. Tuylerınden sorununu en az düzeye indiriyor.

vrlfth

Arti ölmüş tüyleri vücuttan alan taraklar var onlardan kullanin

Nurackgoz

2014 kskskssk

BalliBadem

Bende polivit vermeyi düşünüyorum sizce?