Yeni Mama Önerisi

nyancat

Kedim 5 buçuk aylık şuan nd yavru kedi maması kullanıyorum ancak kakası normalden biraz fazla kokuyor gibi geldi ve kedimin küçüklüğünden beri kakası biraz fazla cıvık tuvaletten çıkıp oturduğu yere kakası bulaşıyor her tuvaletten çıktığında peşinde ıslak mendille poposunu silemem zaten çok kızıyor büyüdüğü içinde sinirlenip ısırıyor kakasının düzene girebilmesi için hangi mamayı önerirsiniz

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Wildfield, acana, applaws, orijen

nyancat

Diyelim ki acana aldım hangisinden almalıyım veya orijen alırsam hangisi ?

aycamenekse

kediniz yavru henüz yavru için orijenin ve acana'nın kitten maması yok diye biliyorum. N&D iyi bir mamadır aslında ama dışkı sorunu yaşıyorsanız LaVital'in mamalarını öneririm hem uygun fiyatlı hem de sağlıklı